Gebze Temizlik Şirketleri 

Gebze Temizlik Şirketi Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti, temizlik hizmetlerini her alanda yani gerek kamu gerekse özel sektörde farklı çalışma metotları uygulayarak başarılı hizmet verdirmeyi gerektirmektedir.  Başarılı bir temizlik şirketine sahip olmanın sırrı hiç kuşkusuz; yoğun rekabetin hakimiyet sürdürdüğü bir iş kolunda müşterinin beklentilerine cevap olabilecek profesyonel bir temizlik hizmeti sunabilmektir. Küresel ya da ulusal birçok kuruluşun ekonomik krizler yüzünden zor dönemler yaşadığından söz etmek gerekir. BEŞDUYU TEMİZLİK olarak temizlik şirketlerinde en önemli ilkenin müşteri memnuniyeti ile çalışan memnuniyetinin olması gerektiğine inanarak yol almaktayız.

Doğru müşterilerle, doğru sistem ve çalışma arkadaşlarıyla çalışama faaliyetini yürütmemiz, hem müşteri hem de çalışma arkadaşlarımızı memnun etmemizi sağlamaktadır. Temizlik şirketlerinin yukarı da bahsetmiş olduğumuz ”memnuniyet ikilemine” göre hareket etmesi, nasıl bir ekonomik kriz yaşanırsa yaşansın büyüme hızları artırmaya devam ettirecektir.  BEŞDUYU olarak temizlik şirketlerinden beklenen hizmet  ile ihtiyaç duyulan hizmeti uyumlu hale getirmenin gerekliliğine inanarak yolumuza devam etmekteyiz. Uygulamaya koyduğumuz bu yöntem hem kaynakları daha verimli kullanmamızı sağlamakta hem de masraflarımızın azalmasını sağlamaktadır.

Dilovası Temizlik Şirketi

Dilovası Temizlik Şirketi Günümüze gelene kadar birçok temizlik şirketinin kullanmış olduğu bir kova bir bez tekniğinin aksine teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Elde yıkanan çamaşır ile çamaşır makinesinde yıkanan çamaşır arasındaki temizlik farkı gibi teknolojik yenilikleri temizlik sektörüne uygulamak şirketimizin büyüme hızına katkı sağlamaktayızToplu yaşam alanlarının temizliği, toplum sağlığı, kültürel zenginlik açısından oldukça hassas bir yere sahiptir. Temizlik sektöründe kullanılan temizlik malzemeleri kadar temizliğin hangi yöntem ile ve hangi sıklıkla yapıldığının da çok önemli olduğu belirtilmelidir. İstanbul ve Kocaeli’nde temizlik sektörde önemli bir temizlik şirketi olan BEŞDUYU TEMİZLİK, her alanda yapılacak olan temizliğin, yapılan alana uygun ve o alana özgü hijyen uygulaması ve kurallarının olması gerektiğini bilerek operasyonlarını başlatıp, bu doğrultuda temizlik operasyonlarını sonlandırmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmetlerde her alanın hijyeni farklı malzeme ve uygulamalarla sağlanmaktadır. Çalışma faaliyeti yürütmüş olduğumuz firmalarda, hijyen sağlamakta en çok zorlandığımız alanlar tuvaletlerdir. Hijyen sağlamakta zorlandığımız bu tür alanlarda temizlik periyotlarının, tuvalet kullanım sirkülasyonlarına göre düzenlenmesine ve otokontrollerine hassasiyetle denetim mekanizması geliştirmekteyiz. Şeffaf bir şekilde denetimlerimizi gerçekleştirip firmadan yetkili isimlerle memnuniyet oranını ölçüp, değerlendirmelerimizi sürdürmekteyiz. Gebze hizmet verdiğimiz büyük bir sahadır. Gebze’de Temizlik Şirketleri yoğun olarak hizmet vermektedir. Gebze’de Temizlik Şirketlerinin yoğun olması hem personel sirkülasyonu açısından hem de firmaların temizlik şirketlerine bakış açılarının olumsuz bir sekteye uğramasına sebep olmaktadır. Gebze’de Temizlik Şirketlerinin çok olması seçeneklerin çok olmasına ve buna bağlı olarak yoğun rekabetin ücret politikası üzerinde yarattığı olumsuz etkiden söz etmek mümkün. Yoğun rekabet, firmaların düşük fiyat vermesi ve buna bağlı olarak da kalitenin düşmesi, hijyen destek hizmetleri sunan başarılı bir çok firmaya olumsuz geri dönüşümler olarak yansımaktadır.

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Gebze Türkiye’de sanayi sektörüne can veren Kocaeli Temizlik şirketleri stratejik bir bölgedir. Bu bölgede yer alan kuruluşlar birçok alt kuruluşun oluşumuna katkı sunmaktadır. Sanayi kuruluşlarının yoğunluğu, her gün bölgede yeni fabrikaların inşaat temellerinin atılmasını sağlamaktadır. İnşaat alt sektörü yapı firmalarının canlanmasına, istihdamın artmasına, elektrik elektronik kuruluşlarının aktif olmasına, temizlik malzemelerinin ve temizlik şirketlerinin aktif olmasına aracılım etmektedir. Gebze Temizlik Şirketleri arasında, müşterilerimizden almış olduğumuz olumlu geri bildirimlerle yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz. Temizlik, güvenlik, bordrolama hizmetleri, haşere kontrol ve bahçe bakımı gibi hizmetlerin yöneticiliğini üstlenen firmamız temizlik şirketi olmanın ötesinde hizmet yöneticiliği vasfına uygun hareket etme kabiliyetini bünyesinde toplamıştır. 

  • Hizmet bölgelerimiz
  • Tuzla
  • Darıca
  • Çayırova
  • Gebze
  • Dilovası
  • Gölcük
  • İzmit
  • Körfez

Gebze’de Temizlik Şirketi olarak yoğun olarak vermiş olduğumuz hizmetler şu şekilde sıralanabilir: Ev- villa temizliği, ofis-fabrika temizliği, dış cephe temizliği, iple erişim yöntemi ile ulaşılması zor sahaları dağcılık eğitimi gören cam temizleme personelleri ile temizlik hizmeti gerçekleştirmek, endüstriyel temizlik ile fabrikaların makine ve ekipmanlarının temizliğini gerçekleştirmek, zemin temizleme otomatlarının kiralanması ve satış hizmetlerini, yardımcı personel temini, personel danışmanlık hizmetini, uzman bordrolama uzmanları ile firmalara zaman kaybettiren personel bordro ve özlük yüklerini üstlenmek, haşere kontrol ve bahçe bakım hizmetlerini, firmaların temizlik malzemelerinin tedariki ve envanter denetimlerini üstlenmekteyiz. Türkiye’de hizmet sektörünün büyümesinde inşaat, avm, okul ve plazaların sayılarındaki artışların katkı sağladığını belirtmeliyiz.

Bizimle iletişime Geçin

 

Bu sahalarda Entegre Tesis yönetim Hizmetlerini sunan BEŞDUYU TEMİZLİK, temizlik şirketlerinin yaşamış olduğu en büyük sıkıntı olan aylık ortalama yüzde 4 çalışan sirkülasyonu ile sorun yaşayan temizlik şirketlerine karşın eğitimli istihdam olanağından yararlanarak bu sektörel sorundan kurtulmanın yolunu keşfetmiştir. Gebze’de faaliyet gösteren kuruluşlar ve organizayonlara göre temizliğin farklı anlamlar ifade ettiğini ifade etmek gerekir. Gebze’de etkinlik gösteren firmaların ortak tek tanımı vardır. O da; sağlıklı ve etkili bir çalışma ortamının yaratılma ihtiyacıdır. Temizlik Şirketlerinden beklentileri yükselten bu yaklaşım, bizim yönetim anlayışımız, süreçlere, metotlara ve becerikli çalışanlara dayandığı için firmaların bu ihtiyacına cevap vermektedir. Böylelikle müşterilerimize detaylı, profesyonel ve sürdürülebilir standartlarda kaliteli hizmet vermeyi ve müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun olmalarını sağlamaktayız.