DİLOVASI TEMİZLİK ŞİRKETİ

 

Kocaeli bölgesinde yer alan Dilovası ilçesi 1955 yılında yapılan E-5 karayolunun bu bölgeden geçmesiyle coğrafi konum olarak değer kazanmıştır. 1960 yıllarında ise bu bölgede sanayileşme başlamış olup 1980’li yıllarda sanayileşmeyle birlikte doğru orantılı olarak artış gösteren nüfus yoğunluğu artmaya başlamıştır.

Kocaeli iline bağlı olan Dilovası ilçesi coğrafi konumu itibariyle sanayi kuruluşlarına kolaylık sağlamaktadır. Dilovası Temizlik Şirketi Batısında Körfez ilçesi, doğusunda Gebze ilçesi, İstanbul Asya ve Avrupa yakasını birbirine bağlayan Deniz-Kara ve Demiryolları ilçeden geçmektedir. Ülkenin önemli deniz limanlarından olan 9 adet limanın yine bu bölge yakınında olması Sabiha Gökçen Havalimanına yakınlığı ve son dönemde yapılmış ve ayakları bu bölgede bulunan Gebze-İzmir Otoyolu Köprüsü olması itibariyle ticaret merkezleri ile her yönden bağlantılı olması bölgede sanayinin gelişmesini sağlamıştır. Bölgenin sağladığı tüm ulaşım avantajlarına ek olarak İmes Sanayi Sitesinin de bu bölgeye taşınması ile üretim tesislerinin artışı beraberinde dış kaynak kullanımını da arttırmıştır. Bölgeye yabancı yeni tesislerin kurulumu gerek iş gücü gerekse temizlik konusunda dışarıdan desteğe ihtiyaç duyması BEŞDUYU Temizlik olarak bu ihtiyaca arz oluşturma hedefiyle hizmet vermekteyiz.

Gebze Temizlik Şirketleri 

Dilovası bölgesine yakın birçok Temizlik Şirketi olması sektördeki rekabeti arttırırken işverenin almayı planladığı hizmetin de kalitesi konusunda avantajlar sağlamaktadır. Temizlik Şirketleri içerisinde kendisine farklı bir yer edinmeye çalışan ve bu doğrultuda yola çıktığı anlayıştan vazgeçmeyen BEŞDUYU Temizlik Dilovası Bölgesinde de entegre tesis yönetimi anlayışıyla ihtiyaç duyulan her noktada firmalara hizmet vermektedir. Bölgedeki firmaların yerleşme aşamasında yapısal olarak eksiklikler tamamlandıktan sonra detaylı temizlik yapılması adına gerekli ekibi ve malzemesi ile hizmet veren temizlik şirketleri yardımıyla yerleşme öncesi hizmet talep eder. Temizlik işleri, inşaat tadilat sonrası işler ve yerleşmiş düzen üzerinde yapılan temizlikler olarak iki şekilde gerçekleştirilir. İnşaat tadilat sonrası temizliklerde yapılan keşifler doğrultusunda yeterli sayıda ekip ve ekipmanla proje ve teklif hazırlanır, sunulan teklif onayından sonra hizmet sözleşmedi belirtilen yerler ve sistemler üzerinden yürütülür. Hizmet yürütümü sırasında personelin kıyafeti, iş güvenlik ekipmanları, çalışma koşulları, yemeği, ulaşımı, gerekli SGK dokümanları ve benzeri tüm eksikliklerin giderilmesi ve tedariği firmamız tarafından sağlanmaktadır. Temizlik işlerinin yapılması her ne kadar basit ve yönetilebilir görünse de uygulama olarak kullanılan yöntemlerin ve profesyonel ekibin farkı tartışılmaz. Amatör ekibin temizlik yapılacak alanda vereceği tahribat ve geri dönüşümü olmayan hasarlar hem ana firma için hem de temizliği alt yüklenici olarak üstlenen firma için kabul edilebilir ve riske edilebilir bir durum değildir. Bu sebepten BEŞDUYU Temizlik ekibini oluştururken öncelikle profesyonel kadro oluşturma hedefindedir.

Kocaeli Temizlik Şirketleri

Personeller öncelikle genel temizlik konusunda bilgilendirilir sahada ise uygulamalı olarak farklı alanlarda nasıl çözümler ile sonuca ulaşılabileceği konusunda eğitimler vermektedir. Temizlik Şirketi ile çalışan personellerin farklı işlerde farklı konularda deneyim sahibi olmaları ve sonraki projelerde profesyonel bir şekilde yönetilmeye ihtiyaç duymadan temizlikte problem çözme yeteneği de gelişmektedir. Temizlik hizmeti verilirken oluşturulan ekibin profesyonelliği hizmetin süresini de doğrudan etkilemektedir. Ekibin yönlendirildiği alanda işini aktif ve verimli şekilde bitirmesi ve teslimi sırasında tekrarlamalara ihtiyaç duymadan işi sonuçlandırması hem zamandan hem de maliyetlerden tasarrufu arttırmaktadır.  Ekibin profesyonelliği ne kadar iyi olursa olsun ekibi yöneten bir lidere ihtiyaç duyulmaktadır. Ekip lideri proje ile ilgili gerekli tüm bilgilere işin yürütüm aşamalarına ve önceliklere vakıf olup işin yürütümü sırasında ana firma tarafından sorulacak sorularında muhatabı olarak görev almaktadır. Temizlik Şirketi ekibin başına görevlendireceği liderle kendisi de direkt olarak görüşme sağlar ve gelişmeler ve gidişat konusunda tek bir kişi ile bilgilendirme akışı sağlar.

Tuzla Temizlik Şirketi

Dilovası Temizlik Şirketleri Bölgesi mevcut sanayi kuruluşlarının ve hâlihazırda projesi devam eden kurulmaya hazırlanan firmaların fazlalığı sebebiyle talebin yoğun olduğu bir o kadar da arz fazlalığı içerisinde ekonomi açısından önem taşırken aynı zamanda tüketim ile üretimin aynı oranda yükseldiği bir bölgedir. Bölgede bulunan yerleşim alanlarının da kentsel dönüşüm projeleriyle gecekondulaşmadan çıkarak içerisinde bulunduğu coğrafi konumunda etkisiyle hızla gelişmektedir. Bu sürekli gelişim ve değişim içerisinde kendisine kalıcı yer edinmeyi amaçlayan BEŞDUYU Temizlik profesyonel yönetim ve alt kadrosuyla her daim hizmet verme arzusu ve müşterilerine uygun farklı çözümleriyle yoluna devam etmektedir. Mevcut standartları da klişeleştirmeden gelişim ve değişimlere açık olarak ve uygulamaya koyarak yükselttiğimiz hizmet kalitemiz ile sizleri memnun etmek konusunda endişelere yer vermeden hizmet sunuyoruz.