ÇAYIROVA ZEMİN TEMİZLİĞİ 

Sağlığımız, yaşadığımız ortamın temizliği ile doğrudan bağlantılıdır. Temizlik işlemleri bilinçli olarak yapılmadığında var olan kirlilik daha geniş yüzeylere yayılabilir. Ancak temizlik personelleri dahi, nasıl temizlik yapılması konusunda bilgi sahibi olamayabilirler. Beşduyu Temizlik olarak birçok alanın zemin temizlik hizmetleri başarı ile yapılmaktayız. 

Gebze Zemin Temizliği

Zemin Temizliği noktasında personellerimize ciddi eğitimler vermekteyiz. Hizmet verilecek olan zeminlere zarar verilmemesi kırmızı çizgimizdir. Zemin Temizliğinde kapsamlı temizlik makinesi ve kimyevi nitelikler taşıyan temizlik malzemeleri kullanılmaktadır. Çayırova da Zemin Temizliği hizmetini verdiğimiz bölgelerden bir tanesidir. Çayırova’da Zemin Temizliği talep eden firmalarımıza Zemin Temizliği Hizmeti verirken öncelikle; kirli zeminlerin kaba pisliklerini toplar, kirin temiz alanlara yayılımını önlemeyi amaç ediniriz. Endüstriyel vakum makineleri ile toz kaldırmadan süpürme işlemleri geçekleştirilir. Çayıova ‘da Zemin Temizliği yapılırken, uzun süre temizlenmemiş, kalıcı kirler bulunan ortamların Zemin Temizliğine ayrı bir önemin gösterilmesi gerekir.

Kocaeli Zemin Temizliği

 Zor zeminlerde temizlik işleri yapılırken zemin önce ıslatılıp, spatula gibi kazıyıcılar yardımı ile mekanik olarak temizlenir. Zemin Temizliği için temizlik ekipmanları ve kimyasalların kullanımın yapılması ile birlikte kaba pisliklerden arınmış olan zeminde ikinci işlem olarak; tam otomatik sistemli makinalar aracılığı ile gerçekleşen temizlik ile çıkartılması zor kir ve lekeler, uygulanan makineli temizlik yöntemi ile ortadan kalkmaktadır. Çayırova’da Zemin Temizliği talep eden firmaların, zemin temizliği talebinde bulunmalarında; mevcut fabrikalarında üretimi gerçekleşen ürünlerin neticesinde atılan atıkların yarattığı tahribat, depolama sistemlerinde meydana gelen korozyon yani günlük hayatta meydana gelen kireçlenme ve paslanma gibi pisliklerin yarattığı birikintiler, enerji tesisleri üretim safhası gerçekleştirilirken zeminde meydana gelen birikinti ve kirlilik oluşumları Çayırova’da Zemin Temizliği ihtiyacını meydana getirmektedir. Beşduyu Temizlik ‘in yapmış olduğu birçok zemin temizliğinde problem yaşanmazken, işlem yapmış olduğumuz birkaç tane zeminde çeşitli sorunla karşılaşmış olmamız yeni yöntemler aramamıza vesile olmuştur. 

Tuzla Zemin Temizliği

Özellikle kırmızı şap ile boyanmış zeminlerde yaşanan sorunlar firmamız tarafından hassasiyetle inceleme altına alınmıştır. Beşduyu Temizlik bünyesinde çalışma yürüten kimya mühendislerimiz bu sorunlara çözüm olabilmek adına yeni temizlik malzemeleri formüle etmeye çalışmaktadır. Yaşadığımız sorunları firmamıza bir tecrübe olarak görmekteyiz. Temizlik esnasında yaşadığımız sorunların ileriye dönük birer yatırım olduğuna inanmaktayız. Bulduğumuz yeni yöntemleri sorunlu alanlara uygulayarak hem yeni bir yöntem bulmanın sevincini yaşamaktayız hem de müşterilerimize karşı memnuniyet odaklı duruşumuzu pekiştirmekteyiz.