ÇAYIROVA EV VE VİLLA TEMİZLİĞİ 

İnşaat sektöründeki gelişim, kısa sürede Çayırova’da da etkisini gösterdi. Zamana ve mekana göre gelişme kavramına hızlı ayak uyduran Çayırova, gayrimenkul sahasında mavi ve bayaz yakalı çok fazla çalışanın mesken tuttuğu bir adres olmuştur Temizlik Şirketi.

 Çayırova’da Ev ve Villa Temizliğini üstlenen şirketimiz, ev ve villa temizliği hizmetinde esas olan müşteri ile hizmeti veren firmanın uyumunu bozmayan nitelikte performans sergilemektedir. Firmamıza, çalışma sahası olarak gösterilen ev veya villalarda öncelikle keşiflerimizi yapıp, talep edilen hizmetleri listeleyip, üstleneceğimiz görevi sınıflandırırız. Ev sahibinin mobilyaları, kişisel zevki ve hijyen ihtiyacını firmamızın profesyonel birikimi ile birleştirmekteyiz. Çayırova’da Ev ve Villa Temizliğini tadilat sonrası ev veya villa kategorisinde mi olduğunu, eşyalı ev veya villa kategorisinde mi olduğunu, boş daire kategorisinde mi olduğunu tasnif ediyoruz.

Ardından personellerimize Beşduyu Temizlik Operasyon Sorumlumuz, görev dağılımını yapıp personellerimizin işe başlamasını sağlamaktadır. Mutfak, banyo, tuvalet, odalar, salon, balkon, yerler, cam ve cam önleri, duvarlar, tavan gibi ev veya villanın tüm lokasyonları gözden geçirilir, Beşduyu Temizliğin müşterinin talepleri doğrultusunda temin ettiği temizlik malzemeleri ile temizlik yapılır. Beşduyu Temizlik bünyesinde yetiştirilen ve son model ekipmanlarla donatılan cam silme personeli odalara, salona, mutfağa ait olan tüm camları titizlikle ve İş Sağlığı Güvenliği ilkelerine göre temizler.  Oda, salon ve koridorlarda müşterinin mobilya ve özel eşyaları özenle temizlenir. Ev veya villa temizliğinin önemli bir parçası olan oda ve salon temizliğinde; vitrin, masa, sandalye, koltuk, sehpa, etejer, dolaplar ve müşteri gerek görürse dolap içleri en ince ayrıntılarına kadar temizlenir. Elektronik aletlere titizlikle müdahale edilir. Ardından zemin temizliği yapılıp Beşduyu Temizlik Operasyon Sorumlusu aracılığı ile bu lokasyonlar ev veya villa sahiplerine teslim edilir, gerekli kontroller birlikte yapılıp eksik kalan noktalar var ise anında müdahale edilir.

 Çayırova Ev ve Villa Temizliğinde dezenfektasyon işleminin uygulanmasının şart olduğu mutfak, bonya ve lavabolarda titiz bir şekilde dezenfekte edilir. Sararan küvet, duşakabin, lavabo, klozet vs. gibi mikrop olasılığı yüksek olan yerler özenle temizlenir. Zamanla veya dış etkenlerden ötürü saran banyo aksanlarında beyazlatma işlemleri yapılır. Bu şekilde müşteri ile uumu bozmayan Beşduyu Temizlik ekibi Çayırova Ev ve Villa Temizliği hizmetini sonlandırmaktadır. Müşterimizin talep ettiği ekstra noktaların olması durumunda personelimizin zamanı olursa, müşterimizi kırmadan talep ettiği ekstra hizmetleri ücretsiz bir şekilde yerine getirmekteyiz. 

İletişim

Gebze Villa Temizliği

Darıca Villa Temizliği

İzmit Villa Temizliği

Tuzla Villa Temizliği

Dilovası Villa Temizliği

Körfez Villa Temizliği

İstanbul Villa Temizliği

Kocaeli Villa Temizliği

Gölcük Villa Temizliği

Kartepe Villa Temizliği

Derince Villa Temizliği