Endüstriyel Temizlik Çözümleri

Temizlik sektöründe profesyonel hizmet anlayışı, yüklenici firmanın başarısı, zaman ve maliyetlerde tasarruf sağlaması ve bunlara bağlı olarak güçlü bir performanstan ödün vermesine bağlıdır. Modern çağda temizlik hizmetleri için en güçlü çözümlerin bulunması, küçük veya büyük ölçekli kuruluşlar olmasına bağlı olmadan her kuruluş için giderek artan bir öneme sahiptir. BEŞDUYU TEMİZLİK olarak geniş seçenekli endüstriyel temizlik ürünleri ile Endüstriyel Temizlik Çözümleri noktasında geniş kapsamlı hizmetler sunmaktayız.  Endüstriyel Temizlik Çözümleri ile birçok sektörde, firmalara temizlik için çözümler üretmekteyiz. Türkiye güçlü bir sanayi ülkesidir. İhracatın en yoğun yapıldığı sektör ise otomotiv sektörüdür. Otomotiv parçalarının üretilmesi, dağıtılması, montajı gibi birçok alanda faaliyet gösteren Türkiye ‘de temizlikte çözüm olacak temizlik makinelerinin temini ve kiralama hizmetlerini üstlenen BEŞDUYU TEMİZLİK, inşaat sektörüne, otel ve konaklama noktalarına, sanayi kuruluşlarına, sağlık kuruluşlarında temizliği destekleyici makineler, belediye ve kamu kuruluşlarına temizlik çözümleri sunmaktayız.

Hizmet kelimesi güvene dayalı soyut bir kavramdır. Müşterinize sözler veririsiniz, yapılacak olan temizliği betimleyen cümleler kurarsınız.  Pazarlama kabiliyeti güçlü kişiler verdikleri vaatleri boşa çıkarabilecek işler yapabilir ki; temizlik sektöründe bu çok fazla karşılaşılan bir durumdur. BEŞDUYU TEMİZLİK olarak makine satışı ve kiralaması noktasında, sunumunu yaptığımız her türlü ürünün olumlu ve olumsuz sonuçlarını doğru tabanda objektif bir şekilde firmalara anlatırız. Satışını veya kiralama hizmeti verdiğimiz ürünlerin teknik eğitim ve demo çalışmalarını uzman ekibimiz aracılığı ile ilk olarak bizler yaparız. Aldığınız Endüstriyel Temizlik Çözümlerine uygun makinelerin her koşulda en verimli şekilde temizlik çözümüne uygun önerileri teknik ekibimiz sizlere öneriler şeklinde sunmaktayız.

Basınçlı Yıkama Makineleri

BEŞDUYU TEMİZLİK olarak yüklü miktarda satışını yaptığımız soğuk veya sıcak yıkama kapasitesine bağlı basınçlı yıkama makineleri, fabrika makinelerinin yıkanmasında, çatı ve olukların temizliği, karbonlu ve yağlı zeminlerin tazyikli su ile tahliyesinin sağlanmasında, dış cephe kompozit sahalarda sorunsuz temizliğin olmasına, olanak veren Endüstriyel Temizlik Çözümleri arasında yer alan en başarılı ve etkili ürünlerdir.

Elektrikli Süpürgeler

Fabrikalarda yoğun olarak ihtiyaç duyulan ıslak ve kuru çekim gücüne sahip olan vakum makinelerinin satışı firmamız tarafından sağlanmaktadır. Tüm gereksinimlere çözüm olabilmek adına yüksek emiş gücüne sahip ıslak-kuru elektrik süpürgeleri, endüstriyel temizlikte ciddi destekleyici temizlik çözümleri arasında yer almaktadır.

Zemin Bakım ve Temizlik Otomatları

Zemin temizliklerinde birçok ilkel yöntem hala kullanılmaktadır. Mekanik ve kimyasallı temizlik yöntemlerini uygulama durumları artık azınlık seviyesine gelmiştir. BEŞDUYU TEMİZLİK, vermiş olduğu hizmetlerde Kocaeli’de güçlü bir noktaya sahip olmasını; zemin temizleme hizmetlerinde ki profesyonel makinelerin satışı ve temininde vermiş olduğu hizmetlere borçludur. Yüksek temas basıncı ile düz ve düz olmayan tüm zeminlerde, inatçı ve güçlü kirleri çıkarma yetisine sahip ürünlerin satışı ve kiralama hizmeti tarafımızdan verilmektedir.

İLETİŞİM : 0262 644 90 37 - 0531 463 19 25

info@besduyutemizlik.com