SAHA TEMİZLİK GÖREVLİSİ

 

Firmaların temiz bir görünüme sahip olması adına sunduğumuz hizmetlerin içerisinde yer alan Saha Temizlik Görevlisi temini, oluşturulacak ekip yardımıyla firmanızda idari bölümlerde sağlanılan temizliğin üretim alanınızda ya da işletmenize girişte de sağlanmasını amaçlayan ve personellerin tarafımızca bordrolandığı hizmetimizdir.

 

Temizlik işletmenize girişten itibaren başlamalıdır ki verilen izlenimde o doğrultuda hedefine ulaşsın. BEŞDUYU TEMİZLİK olarak teminini gerçekleştirdiğimiz saha elemanları yardımıyla işletmenizin çevresinde olan ve olması muhtemel kirliliklerin önüne geçilmektedir. Üretim tesisi etrafında yer alan çöpler, ambalaj atıkları, ağaçlardan dökülmüş yapraklar, ve benzeri tüm atıklar ekibimiz tarafından bertaraf edilmektedir. Üretim tesisi içerisindeki çöplerin toplanması, sebillerin sularının değişimi gibi işlerin tamamı personelimiz tarafından yapılmaktadır. Faaliyet gösteren firmalar kadar henüz tamamlanmamış üretim tesisi şantiyelerinde de saha temizlik elemanlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Şantiyelerde ilerleyişin hızlanması, yapımı tamamlanan bölgelerin zarar görmemesi için saha temizlik ekibimiz biten alanların temizliğini derhal gerçekleştirme dışarıdan tamamlanmış bölgeye zarar verecek maddelerin girişini engellemektedir.

 

Saha temizlik elemanı ekibinin sayısı sahanın büyüklüğüne ve ihtiyaca göre çeşitlilik göstermektedir. Firmanızdan gelecek talep doğrultusunda ekibimizce yapılan keşifler ve alan baz alınarak kişi sayısı belirlenir teklifler sunulur. Onaylanan teklif dahilinde personelin yasal tüm işlemleri tarafımızca hazırlanır ve yönetilir. Proje bitiminde gerekli tüm çıkış işlemleri ise yine tarafımız sorumluluğunda olup müşterilerimizin iş yükünü hafifletmekteyiz.

 

 

 

İLETİŞİM : 0262 644 90 37 - 0531 463 19 25

info@besduyutemizlik.com