PEST KONTROL HİZMETLERİ

 

Pest Kontrol Hizmetleri; ev ve iş yerlerinizde, mikrop taşıyan, bulaştıran yayan mikroorganizmalar olan haşere ve böcek türlerinin üremesinin güvenle kontrol altına alınmasıdır. Pest Kontrol, insanların bireysel olarak çoğalmasını durduramadığı haşere türlerinin uzman kişi ve kurumlarca kontrol altına alınması için ortaya çıkmıştır. Yaşam alanınızda pest kontrolü sağlayan uzman ekibimiz, mevcut haşere türlerini belirlemekte, Avrupa Birliği mevzuatına uyumlu olarak 31.12.2009 tarihli ve 27449 sayılı Biyosidal Ürünler Yönetmeliğine göre üretilmiş haşere türüne uygun biyosidal ürünlerin belirlenmesi, uygulamanın şeklinin belirlenmesi süreçlerinden sonra çalışmalarını başlatıp kontrol sürecini hızlandırmayı hedeflemektedir.

Haşere kontrol çalışmalarının başarılı olmasında tarafların iş birliği ile çalışması önemli yer tutmaktadır. Sadece biyosidal ürünler ve kimyasallar kullanılarak haşere kontrol faaliyetlerinin başarıya ulaşması süreci uzatır bazen de başarısız sonuçlandırır. Pest Kontrol faaliyetlerinin olumlu sonuçlanması için haşere probleminin kök nedeni incelenmekte ve haşerenin üremesini kolaylaştıran etkenler öncelikli olarak ortadan kaldırılmaktadır.

İş yerinizde ve evinizdeki haşere probleminin ya da oluşma ihtimallerinin, o alana uygun Pest Kontrol mücadele programı ile kontrol altına alınması gerekir.  Bu amaçla oluşturulan haşere kontrol takvimi her alan için ayrı ayrı oluşturulup uzman ekip tarafından takipleri ona göre sağlanmalıdır.

 

İLETİŞİM : 0262 644 90 37 - 0531 463 19 25

info@besduyutemizlik.com