Kocaeli Fabrika Temizliği

Kocaeli Fabrika Temizliği hizmetlerinde BEŞDUYU TEMİZLİK olarak iş yerlerinizin iç ve dış mekanlarda ihtiyaç duyulan tüm temizlik işlerinde çözümler sunmaktayız.

Fabrikalarda ofislerin, üretim alanlarının, bahçe ve dış alan temizlikleri noktasında farklı talep ve eksiklikler tarafımızdan gerekli şekilde ve profesyonel ekipler yardımıyla yapılmaktadır. Yeni faaliyete başlayacak fabrikalarınızın inşaat sonrası ofis zeminleri, ofis camları, elektrik armatürleri, kapıları, mutfaklar, yemekhaneler, profesyonel mutfak ekipmanları, soyunma odaları, lavabolar, banyolar, duş alanları, banyo ve lavabo armatürleri, temizliklerinin detaylı şekilde temizlenmesi tarafımızca sağlanmaktadır. Kocaeli Fabrika Temizliği hizmeti verilirken uygun alanlara uygun kimyasallar ve dezenfektanlar kullanılmaktadır. Fabrika temizliği hizmetlerinde uzun süredir faaliyet yürüten firmaların zeminlerinde yağ, boya, poliüretan, vb. atıkların oluşturduğu kirler uzman kimyagerler ile yapılan keşiflerde belirlenen kimyasal maddeler ve profesyonel ekip ve ekipmanlar yardımıyla genel yapıya zarar vermeden temizlenmektedir.

Boş kullanılmış fabrika temizliklerinde üretim tesislerinin sandviç panelleri, aydınlatmayı sağlayan camları, uzay çatı ve benzeri alanları yıkanarak temizliği gerçekleştirilmektedir. Makineler ve üretim ekipmanlarının kurulu olduğu bir tesiste ise mevcut demirbaşlara zarar vermeden susuz bir şekilde profesyonel temizlik elemanları yardımıyla gerekli temizlik sağlanmaktadır. Kocaeli Fabrika Temizliği olarak firma yetkililerinden gelen talepler doğrultusunda uzman ekiplerimiz tarafından belirlenen şekilde profesyonel temizlik elemanları yardımıyla memnuniyet hedeflenmektedir. Fabrika temizliği yapılırken faal firmalarda üretim akışının etkilenmemesi adına mesai saatleri dışında hizmet verilerek düzenin bozulmaması hedeflenmektedir.

Kullanılacak olan kimyasallar insan sağlığını olumsuz etkilememesi ve alanda bulunan demirbaşlara zarar vermemesine dikkat edilecek olup doğacak herhangi bir zararın temini tarafımızca sağlanacaktır. Kocaeli Fabrika Temizliği hizmeti verilirken müşterilerimizin tam memnuniyeti ve işin daimiyeti hedeflenmektedir. BEŞDUYU TEMİZLİK olarak iş yerlerinizde sağlayacağımız temiz ortamlar ve beklentileri karşılamış olmanın memnuniyeti ile müşterilerimizde kalıcı izler bırakmayı ve doğabilecek her türlü ihtiyaçlarında akılda olmayı misyon edinmekteyiz. Fabrika temizliğinde endüstriyel temizlik yöntemleri kullanıldığı takdirde istenilen sonuçlara ulaşılmaktadır.

Endüstriyel  temizlik yöntemleri, insan emeği ile yapılacak işlerin süresini azaltırken temizliğin standardını da yükseltmektedir. Özellikle fabrika temizliklerinde kolaylık sağlayan otomatlı temizlik yöntemleri zamandan tasarruf sağladığı için hem üretimi aksatmamakta hem de maliyetleri düşürmektedir. Endüstriyel temizlik ekipmanları aynı anda süpürme, fırçalama ve vakumlama işlerinin bir anda yaptığından işin süresini kısaltırken sonrasında oluşacak memnuniyeti de arttırmaktadır. BEŞDUYU TEMİZLİK olarak kullanılan endüstriyel temizlik ekipmanları ve yöntemleri sebebiyle Kocaeli Fabrika Temizliği Yapan Şirketler içerisinde gerek çalışanlarının profesyonelliği gerekse yöntemlerin modern ve teknolojik olması sebebiyle bir taraftan fark yaratırken diğer taraftan özel sektör ve kamu sektörde hizmet veren kurum ve kuruluşların büyük binalarını hızlı ve kolay temizleyerek çözümler sunmaktadır.

İLETİŞİM : 0262 644 90 37 - 0531 463 19 25

info@besduyutemizlik.com