Dış Cephe Cam Temizliği

Para… Nedir peki paranın veya ekonominin ana unsuru? Üretme ve üretilen ürünlerin bölüşüm biçimlerinin ve bu eylemlerden doğan ilişkilerin tümüne ekonomi denir. Ekonominin ana unsuru ise; kar maksatlı yapılan alım satım etkinliği olan ticaret kavramıdır. Kalkınmanın yapı taşı olarak görülen ticaret, yüzyıllardır süregelen mekanik ve hareketli bir alım satım kültürüdür. Ticaret yıllar geçtikçe şekilsel olarak değişikliğe uğramıştır. Milenyum çağı dediğimiz günümüzde, cam teknolojisinin de icat edilmesi ile birlikte ticarethanelerde renk değişmiş, tüm binalar camla kaplı ihtişamlı, gösterişli yüksek binalar haline gelmiştir. Bu görkemli yapıların temizliği, ticarethane yetkilileri için hayati önem taşımaktadır. Dışarıdan müşteriler daha içeri girmeden, dışardan firmayı incelediğinde,  firma hakkında genel fikir oluştururlar. Göz kontağının ilk kurulduğu yerler ise camlardır. BEŞDUYU TEMİZLİK olarak hizmet vermeye başladığımız günden bu yana Dış Cephe Cam Temizliği operasyonlarını, yüksekliği ne olursa olsun gerekli olan sepetli iş makineleri (vinç), lift desteği ve/veya iş makinalarının erişemediği noktalara dağcı tırmanış ekiplerinden oluşan İple Erişim Yöntemini kullanarak hizmet sunmaktayız. Dış Cephe Cem Temizliği operasyonlarına gerekli alt yapı çalışmalarının kurulması ile İş Sağlığı ve Güvenliği koşulları oluşturmanın birinci aşaması oluşturulmuş olunur. İkinci ve en önemli aşama ise çalışacak olan personellerin kalifiyeli ve eğitimli olmasıdır. Firmamız bünyesinde çalışma yürüten tüm personellerimiz özel kurum ve kuruluşlar tarafından eğitim aşamalarından geçmektedir. Sağlık durumları çalışmaya elverişli olan personellerimiz, yüksekte çalışabilir belgesine ve İş Sağlığı ve Güvenliği eğitiminden geçmiş personellerden oluşmaktadır. Yüksekte Cam Silme işini gerçekleştirecek tüm personellerimizin emniyet kemerleri, koruyucu baretleri, ikaz yelekleri, çelik burunlu iş ayakkabıları, iş pantolonu ve üst kıyafetleri eksiksiz olarak personellere teslim edilir. Gün geçtikte firma içi eğitimler ve kullanılan kaliteli temizlik donanımları ile Dış Cephe Cam Silme işlemlerini, müşterilerimiz için sorun olarak görmekten çıkarmaktayız. Mutlak Müşteri Memnuniyeti ile yola çıktığımız hijyen sektöründe, kaliteli ve güvenilir hizmet verenin mutluğunu yaşamaktayız. BEŞDUYU TEMİZLİK olarak hijyen sektörüne yeni ve modern yöntemler katarak, Dış Cephe Cam Silme operasyonlarımızla İstanbul ve Kocaeli’nin tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

 

KOCAELİ DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Kocaeli Dış Cephe Temizliği hizmeti BEŞDUYU TEMİZLİK olarak tarafımızdan gerekli tüm iş güvenlik önlemleri alınmış olarak ve profesyonel ekibimizce yapılmaktadır. Dış cephe temizliği hizmetlerinde iş merkezleri cam kaplama dış cepheleri, plazalar, fabrikaların cam kaplama yüzeyleri, dubleks ya da tripleks evlerde bulunan cam veya kompozit dış cephelerin temizliği yapılmaktadır. Dış cephe temizliği hizmetlerinde ulaşılması zor olanlar uygun iş makineleri, dağcı ekipler, asansör kurulumu yardımıyla temizlenmektedir.

Gebze Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliğinde yağmurlu ya da güneşli havaların etkisiyle oluşan oksitlenmeler uygun kimyasallar yardımı ile temizlenmektedir. Cam yüzeylerin ya da kompozit kaplı alanların temizliği yapılırken profesyonel ekimizce belirlenmiş ana maddeye zarar vermeyecek temizlik ekipmanları ve kimyasalları tercih edilmektedir. Yüksek binaların, plazaların temizliklerinde iş makinesinin kurulması zor olan yerlerinde konusunda uzman dağcı ekibimiz iple erişim yöntemleriyle temizliği gerçekleştirmektedir. Kocaeli Dış Cephe Temizliği olarak hizmet veren rakiplerimize istinaden çözüm ortaklığı yaptığımız firmalara çalışmanın istenilen şekilde ve maliyetleri asgari düzeyde tutmak adına en uygun temizlik yöntemi profesyonel ekibimizce keşif sırasında detaylarıyla birlikte hazırlanmaktadır.

Dilovası Dış Cephe Temizliği

Müşterilerimizin talepleri ve beklentileri noktasında sundukları hassasiyetleri firmamızın önceliği olup iş sonrasında memnuniyet odaklı hizmetler verilmektedir. Dış cephe temizliği yapılırken özellikle yüksek binalarda konusunda uzman yüksekte çalışabilir eğitimli ekipler kurularak gerekli tüm sağlık kontrolleri yapılmaktadır. Ayrıca işe başlamadan önce temizliği yapacak ekibin eğitim sertifikaları, sağlık raporları, SSK işe giriş kayıtları, görevlendirme belgeleri, mesleki yeterlilik belgeleri tarafımızca firma yetkililerine sunulmaktadır. Temizlik Şirketi Kocaeli Dış Cephe Temizliği hizmetlerinde sektörde öncülük amacı ile yola çıkmış ve dış cephe temizliğinde günümüzün teknolojik ve pratik yöntemlerindeki gelişmeler takip edilerek temizlik yöntemlerinde güncellemeler yapılmaktadır.

Tuzla Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği hizmetlerinde kullandığımız temizlik yöntemleri firmaların talep ve ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Dış cephe temizliği yapılırken talepler doğrultusunda iç ve dış camların temizliği yapılmaktadır. Dış cepheler farklı kaplama sistemleri kullanılarak yapıldığından temizliği yapılırken de uygun sistemler belirlenmek zorunda olup kaplama yüzeye zarar vermeyecek malzeme ve ekipmanlar seçilmelidir. Kocaeli Dış Cephe Temizliği hizmeti dış cephe temizliği olarak birçok firma tarafından yapılmaktadır. Ancak dış cephe temizliği yapılırken gerekli özen ve dikkat her firma tarafından aynı hassasiyetle gösterilmemekte olup mevcut malzemelere zarar verildiğinden tatmin karlığı düşürmektedir. BEŞDUYU TEMİZLİK olarak Kocaeli Dış Cephe Temizliği  için eğitimli personel, İş Sağlığı ve Güvenliği İlkelerine uygun yöntemler, kapsamlı ekipmanlarla profesyonel  yolları kullanarak verdiğimiz hizmet, istikrarlı ve başarılı bir yolda ilerleyebilmemizin formülüdür.

ÇAYIROVA DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ 

Gebze ilçesinde 1960’lı yıllardan bu yana kurulan sanayi, bankacılık ve lojistik tesisler sebebiyle istihdam merkezi haline gelen Çayırova, bu sektörlerde çalışan beyaz ve mavi yakalı çalışanların yaşama alanı olarak gelişmiştir. Güçlü karayolu ulaşım bağlantıları, sanayi, bankacılık ve lojistik tesislerinin TEM, E5 ve bağlantı yolları çerçevesinde kurulmaları düzensiz yapılaşmanın oluşmasına da bir yandan sebebiyet vermiştir.  Beşduyu Temizlik olarak düzensiz yapılaşmada önemli bir sorun olan çevre kirliğine karşılık endüstriyel temizlik yöntemlerini kullanıp, ekolojik yaşam ilkesine uygun hareket etme sorumluluğunu üstlenmiş bulunmaktayız.

Çayırova Temizlik Şirketi

 Çayırova ‘da birçok firmanın temizlik faaliyetini yürütmekte olan Beşduyu Temizlik, Çayırova Dış Cephe Temizlik hizmetinde öncü firmadır . Çayırova’da kurulan büyük yatırımlardan bir çoğunun entegre tesis yönetimini de ayrıca üstlenmiş olan Beşduyu Temizlik, TAYSAD OSB, Tuzla Dericiler OSB, Plastikçiler OSB, Gebze İmes OSB gibi büyük kuruluşların yapılandığı noktalarda etkinliğini sürdürmektedir. İhtişamlı binalardan oluşan Bankacılık Üstlerinin yetkilileri çoğunlukla Çayırova’ da Dış Cephe Temizliği talebi ile firmamıza başvurmaktadır. Bankacılık faaliyetlerinde temizlik, tertip, prezantabl çalışma koşullarının, müşteriler üzerinde yaratmış olduğu güven duygusu yapılan araştırmalarda kaçınılmaz bir gerçeklik olarak karşımıza çıkmaktadır.

 Çayırova’da Dış Cephe Temizliği için kullanmış olduğumuz yöntemler, firmanın yöneticilerine ve İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlarına detaylı olarak eğitim sertifikası eşliğinde sunulmaktadır. Çayırova Dış Cephe Temizliğinde firmalara temizlik taahhüdü verdiğimiz durumlar, dış cephede kullanılan kompozit kaplamaların üzerinde oluşan oksitlerin kimyasal eşliğinde yüzeyden atılması ve yüzeye belli oranda parlaklık katması, endüstriyel dış cephe camlarının temizliği, camlarda var olan etiket ve/ veya silikonların temizlik destek kimyasalı ile sökülmesi ve cama ilk günkü parlaklığın etkisini artırmak gibi bir çok taahhüdü verebilmektedir.

Ayrıca Beşduyu Temizlik İple Erişim YönteminiÇayırova Dış Cephe Temizliğinde kullanan ilk firmadır. İple Erişim Yöntemi, yeni mimari yöntemleri ile şekillenen firmaların vinç ve muadili iş makinalarının ulaşılması zor noktalarına erişimi sağlamak için kullanılır. Beşduyu Temizlik bordrosu altında özel istihdam edilen eğitimli dağcı ekipler tarafından ulaşılması zor noktalarda Çayırova’da Dış Cephe Temizliği verilmektedir.  

  • Gebze Temizlik Şirketi 
  • Dilovası Temizlik Şirketi
  • Çayırova Temizlik Şirketi
  • Kocaeli Temizlik Şirketi
  • Darıca Temizlik Şirketi

Gebze Dış Cephe Temizliği

Türkiye’de, Cumhuriyetin ilk yıllarından beri sürdürülen kalkınma çabalarına paralel olarak, özellikle 1950’lerden itibaren sanayileşme, nüfus artışı ve şehirleşme görülmektedir.

Hızlı nüfus artışı, kısıtlı doğal kaynaklar ve çevre kirliliği sanayileşme ve kentleşme alanında hızlı bir gelişme sağlayan Kocaeli/Gebze bölgesini önemli ölçüde etkilemektedir.  Gebze’nin en önemli geçim kaynağı sanayileşmedir. 

Sanayileşmenin en belirgin simgeleri arasında ise yüksek binalar yerini almaktadır. Yüksek binalar ekonomik gelişmenin, konfor seviyesi ve istihdam düzeyinde artışın göstergesi sayılmakla birlikte birçok sorununda habercisi durumunda olabilmektedir. Beşduyu Temizlik olarak bu yüksek ve ihtişamlı binalarda yapmış olduğumuz iç ve dış cephe temizlikleri yukarıda bahsetmiş olduğumuz sorunları, almış olduğumuz önlem ve çalıştırdığımız nitelikli personellerle en aza düşürmekteyiz. Gebze Dış Cephe Temizliği için bir firmanın faaliyette olması ciddi bir uzmanlık düzeyini gerektirir.  Tehlikeli bir yapıya hizmet vermek, öncelikle İş Sağlığı ve Güvenliği noktasında tedbir almayı gerektirmektedir. Gebze’de Dış Cephe Temizliği yoğun olarak talep gören bir dinamiktir; fakat yapılan taleplere sağlıklı ve güvenilir hizmetin verilememesi gibi durumlar da mevzu bahistir. 

Gebze Dış Cephe Temizliği yapabilmek için öncelikle vinç kullanımına uygun sahalar olması aranan bir şarttır. Kullanılacak olan vincin İş Sağlığı ve Güvenliği ilkesine uygunluğu ,rutin kontrollerinin yapılmış olması en önemli faktörlerden yalnızca biridir. Gebze Dış Cephe Temizliği için talepte bulunan firmaların çoğu Dış Cephe kaplamalarını cam ve metal yüzeyleri birlikte kullanarak yapmaktadır. Beşduyu Temizlik olarak cam ve metal yüzeylerin birbirinden farklı değerlendirerek ayrı değerlendirmekteyiz. Sanayinin yaratmış olduğu kimyevi etkiler, kar ve yağmur yağışlarının oluşturduğu ositlenmeyi  ancak farklı kimyasallar kullanarak giderebileceğimizin farkında olarak Gebze Dış Cephe Temizliğini yapmaktayız. Gebze Temizlik Şirketi. Temizlik bir firmanın itibarını, kurumsallığını önemli ölçüde belirlemektedir. Ulusal ve Uluslararası ziyaretlerine ev sahipliği yapan kurumsal firmalar iç ve dış sahalarında temizlik ve entegre tesis yönetimlerine ciddi manada değer verirler.

 Gebze’de Dış Cephe Temizliği yaptırmamış bir firmanın misafirlerine karşı ve/veya rakiplerine karşı yarattığı intibah çok keskin ön yargılara sebebiyet verebilir. Firma itibarı ve kurumsallığın ön koşulu olan temizlik hizmetlerine önem vermek firma kültürüne ve saygınlığına katma değer etkisi yaratacaktır. Beşduyu Temizlik olarak Gebze’de Dış Cephe Temizliği verebiliyor olmamız, sektörün önemli bir ihtiyacını karşılamaktadır. Beşduyu Temizlik, Gebze’de Dış Cephe Temizliği dışında bir firmanın Entegre Tesis Yönetimine destek verebilmektedir. Beşduyu Temizliğin vermiş olduğu Entegre Tesis hizmetlerini web sitemizden detaylı olarak inceleyip sosyal medya kanallarından takip edebilirsiniz.

İLETİŞİM : 0262 644 90 37 - 0531 463 19 25

info@besduyutemizlik.com