Gebze Ofis Temizliği

Beşduyu Temizlik olarak Kocaeli ve İstanbul Asya yakasında bulunan gününüzün önemli bir kısmını geçirdiğiniz yaşam alanınız olan ofislerinizde temizlik hizmeti noktasında çözüm ortağı olmaktayız. Gebze sanayi kuruluşlarının yoğun olduğu ve dışarıdan alınan göçler nedeniyle nüfus yoğunluğunun oldukça fazla olduğu bir bölgedir.

 Sanayi bölgelerinin yoğunluğu nedeniyle Gebze Ofis Temizliği için oluşan arzı ve sonrasında doğan taleplere cevap olabilmek adına firmalara çözümler sunmaktayız. Gebze Ofis temizliği hizmetlerinde gerek inşaat sonrası gerekse kurulu ofislerde farklı noktalarda destek sağlanmaktadır. İnşaat sonrası ofis temizliği hizmetlerinde camlar, kapılar, pvc ya da alüminyum kaplamalar, seramik yüzeyler, ahşap yüzeyler, aydınlatma armatürleri, uygun temizlik maddeleri ve ekipmanlarıyla gerçekleştirilmektedir.

Gebze Ofis temizliği kurulu ofislerinizde ise dönemsel olarak ya da her gün firmanızdan gelecek talep doğrultusunda yeterli sayıda personel teradiği ile hizmet verilmektedir. Ofis temizliği hizmeti verilirken camlarınız, mevcut ofis araç gereçleriniz, mobilyalarınız, aydınlatma armatürleriniz, lavabo ve armatürleri temizliğe dahil olarak temizlenmektedir. Ofis temizliği profesyonel ekibimiz ile uygun temizlik kimyasalları ve dezenfektanlar yardımıyla yapılmaktadır. Ofis temizliği yapılırken firmanıza ait taşınır ve taşınmaz mallara herhangi bir zarar verilmeyeceği firmamız taahhüdü altındadır. Ofis temizliği hizmetinde tarafınızdan gelen talep doğrultusunda keşifler profesyonel ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ofis temizliği için yapılacak olan keşiflerde firma yetkililerinin ekimize taleplerini doğru bir şekilde iletmeleri ve temizlenmesini istedikleri alanları eksiksiz bir şekilde göstermeleri rica edilmektedir. Keşif sırasında gösterilmeyen alanlar Ofis temizliği yapıldığı esnada söylenirse firmamızca bir mesuliyet kabul edilmeyecek olup yapılması istenirse ek ücret talep edilecektir.

 Ofis temizliği hizmeti verilirken firmamız tarafından yetkilendirilmiş bir operasyon yöneticisi ekimize temizlik noktasında gerekli talimatları bizzat verecektir. Firmamızca belirlenen operasyon yöneticisi firmanızın yetkilisi ile direkt muhatap olacaktır. Temizlik sırasında veya sonrasında memnun olunmayan herhangi bir tutum davranış ya da gerekli özenin gösterilmediğine dair görüşmelerini operasyon yöneticimizle paylaşıp gerekli müdahalenin yetkilimiz tarafından yapılmasını sağlayabilirsiniz. Operasyon yöneticimiz ekibimizin çalışma saatleri içerisinde Gebze ofis temizliği yapılırken herhangi bir bölgenin atlanmasına ya da eksik kalana bir temizlik yapılmasına müsaade etmeyecek ve kontrollerini bizzat yapacaktır.

 Ofis temizliği gelen ekip tarafından bitirildiğinde önce Operasyon yöneticisine bildirecek ve operasyon yöneticisi temizliği kontrol edip varsa eksik kalan noktalar tamamlattıktan sonra firmanız tarafından belirlenen yetkiliye işin teslimini yapacaktır. Firmanızca belirlenmiş yetkili de temizliğimizi onaylar ise iş teslim tutanağını imzaladığında hizmet sonuçlandırılmış sayılacaktır.